ВІТАЄМО ВАС, ВАШЕ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВО!

26.02.2015

Ваше Високопреосвященство, Дорогий Владико!

Дозвольте висловити щирі слова привітання та добрі побажання з нагоди 43-річчя від дня Вашого народження! Обравши для себе шлях служіння Церкві Христовій, Ви сумлінно виконуєте ті обітниці, які дали Богові, прийнявши чернечий постриг і священний сан.

Уже понад три з половиною роки, як Господь покликав Вас, нести послух на Житомирській землі. За ці роки, Вам вдалося заслужити високу повагу серед священноначалля, духовенства, представників влади, інтелігенції та вірних чад Матері Церкви. Ви, дійсно, досягли багатьох успіхів та нажили колосальний досвід і вміння, достойно несучи загальноцерковний послух, який був Вам довірений Пастирьоначальником Господом нашим Іісусом Христом.

У цей радісний день щиро бажаємо Вам, дорогий Владико, крепості сил, наснаги, добрих помічників та успіхів у подальшому звершенні Архіпастирського служіння на благо Української Православної Церкви та боголюбивого Українського народу.

Многії і благії літа!

З любов'ю у Христі
Працівники Житомирського єпархіального управління УПЦ.