Визначна подія у духовному житті с. Нехворощ

24.07.2017

20 липня, у духовному житті с. Нехворощ сталася важлива подія, яка є для жителів села величною і неповторною. В цей день по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, було освячено хрести, які тепер увінчують церковні купола храму Казанської ікони Божої Матері.

Очолив святкове дійство благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому спів служили настоятель храму прот. Сергій Саванчук, і священники благочиння.

Після освячення всі присутні на цьому дійстві люди, по черзі приклонилися до Хрестів. Після чого архім. Макарій звернувся з промовою до присутніх, закликавши не зраджувати віру, віддавати шану Господу-Вседержителю та його єдинородному Сину, а також привітав зі святом.

На завершення святого дійства робітники, що працюють над будівництвом храму, встановили освячені хрести. Тепер ці хрести не тільки увінчуватимуть церковні купола, а й оберігатимуть село і жителів від різних стихій та негараздів.

Також по завершенню молебня, висловив слова подяки настоятель храму прот. Сергій Саванчук.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Визначна подія у духовному житті с. Нехворощ