Владика Никодим привітав з 45-ти річчям архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора.

07.11.2011

4 листопада 2011 року, в день пам’яті ікони Казанської Божої Матері, з нагоди свого 45-ти річного ювілею, Високореосвященнійший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський очолив святкову Божественну літургію у кафедральному соборі на честь ікони Почаївської Божої Матері в м. Мукачеві.

Його Високопреосвященству співслужили: Високопреосвященнійший Августин, архієпископ Львівський і Галицький, Преосвященнійший Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський та Преосвященнійший Олександр, єпископ Городницький, вікарій Київської Митрополії та сонм духовенства єпархії.

Під час служби Божої архіпастирі з духовенством молилися як за здоров’я ювіляра, так і посилено возносили молитви за Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України.Владика Никодим  привітав з 45-ти річчям архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора.

На завершення Божественної літургії, з благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира, керуючий Житомирською єпархією Преосвященнійший владика Никодим вручив Високореосвященнійшому архієпископу Феодору високу церковну нагороду - особисту відзнаку Предстоятеля Української Православної Церкви, та побажав винуватцеві торжества архіпастирської мудрості і натхнення в апостольських трудах.

Архієпископ Августин, у свою чергу, побажав правлячому архієрею Мукачівської єпархії духовних благ та підкреслив, що владика Феодор, незважаючи на свій молодий для архіпастиря вік, є «взірцем для духовенства і пастви».

Владика Никодим  привітав з 45-ти річчям архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора.  Владика Никодим  привітав з 45-ти річчям архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора.  Владика Никодим  привітав з 45-ти річчям архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора.  Владика Никодим  привітав з 45-ти річчям архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора.  Владика Никодим  привітав з 45-ти річчям архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора.  Владика Никодим  привітав з 45-ти річчям архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора.