"Во плоти ангел, пророков основание"

08.08.2014

Наш православний люд особливо почитає святого пророка Ілію. Не даремно ще за часів Київської Русі перший храм був названий на честь Божого пророка. В селі Суховоля Новоград-Волинського Преображенського округу також по-особливому благоговійно і торжественно святкують пам'ять святого пророка в храмі на честь Казанської ікони Божої Матері. На святкове богослужіння прибули благочинний округу прот. Стефан Маркевич, священики сусідніх сіл. Отець благочинний на проповіді розповів про історичний період, коли жив святий пророк та його ревність по Богові,провівши паралелі із сьогоденням. Після закінчення хресного ходу, настоятель парафії ієрей Мирослав Демчук подякував всім за спільну молитву та запросив гостей на святкову трапезу.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння

Во плоти ангел, пророков основание.