Вознесіння Господнє: архієрейське служіння у кафедральному соборі міста Житомира.

09.06.2016

9 червня 2016 року, Церква відзначає двунадесяте свято - Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа. В цей урочистий день архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим очолив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

За богослужінням Владиці співслужили клірики храму. Молитвенно і спільно вшанувати свято у соборі зібралось чимало прихожан та гостей.

Накануні празника архієпископ Никодим очолив святкову Всенічну із чином Літії.

Під час Божественної літургії була звершена священицька хіротонія. Великого сану ієрея сподобився клірик Свято-Покровського храму м. Житомира диякон Михайло Ляшук.

Насамкінець богослужіння Владика привітав усіх із святом Вознесіння Господнього.