Вознесіння Христа Спасителя.

21.05.2015

21 травня 2015 року, повнота світу християнського шанує свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа. Сама власне подія наповнена водночас великою радістю та сумом, адже Христос звершив спасіння роду людського, але уже покидає землю у видимому образі.

В цей день у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира на спільне єднання у молитві зібралося доволі багато прихожан та гостей. У співслужінні кліриків храму богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Накануні свята Владика звершив у соборі святкову Всенічну.

Під час Божественної літургії архієпископ Никодим рукоположив клірика Житомирської єпархії, диякона Олександра Полюшкевича у священика. Після короткого молебня Владика привітав вірян із урочистим святом, побажав Господньої ласки і милості, а також заступництва святого апостола Іоанна Богослова, пам'ять котрого Церква святкує сьогодні.

Вознесіння Христа Спасителя.