ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХРЕСНИЙ ХІД ЗА МИР В УКРАЇНІ ЗУСТРІЛИ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ЄПАРХІЇ!

15.07.2016

15 липня 2016 року, близько 9-ї години ранку, на кордоні Хмельницької та Житомирської областей відбулася урочиста зустріч Всеукраїнського хресного ходу за мир, любов та спокій в Україні.

Нагадуємо! Всеукраїнський хресний хід за мир в Україні відбувається з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. 3 липня віряни вирушили від Святогірської Свято-Успенської Лаври зі сходу України, а 9 липня - від головної святині західної сторони нашої держави - Свято-Успенської Почаївської Лаври. 27 липня, напередодні дня пам'яті святого рівноапостольного Великого князя Володимира ці два маштабних хресних ходи зустрінуться у столиці нашої держави м. Київ.

Зі сторони Житомирської єпархії учасників ходи зустрічали чисельні віряни та духовенство на чолі із керуючим архієреєм, архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським Високопреосвященнішим Никодимом. Тут, на кордоні областей, Владика разом із священиками Житомирської і Шепетівської єпархій звершив молебень перед іконами Божої Матері "Почаївська" та "Мижиріцька".

Архієпископ Никодим привітав учасників хресного ходу на теренах Житомирської землі, а тих хто долучається до благої справи закликав молити Пресвяту Богородицю та Спасителя про здобуття миру, злагоди, любові в Україні та подолання війни і неспокою.

"Божою милістю у сьогоднішній день ми зустрічаємо на теренах нашої єпархії Царицю неба і землі. Вперше за історію нашої держави, нашої свідомості ми проводимо такого рівня, такого маштабу Божу справу, цей великий подвиг. Всеукраїнський хресний хід, хід любові та великої надії від Бога на нас грішних і недостойних... Ще раз і ще раз будемо підносити свої молитви до Божої Матері. Віримо і просимо аби Богородиця вимолила у Свого Сина довгоочікуваний мир для нашої держави." - сказав Владика Никодим.

Після урочистої зустрічі хресний хід рушив до храму на честь святителя Миколая чудотворця, що у селищі Миропіль. Разом із усіма пройшов ходою миру керуючий Житомирською єпархією. Біля святого храму для усіх була організована трапеза. Після нетривалого відпочинку учасники ходи рушили далі за маршрутом.

Зупинятяся паломники сьогодні на ночівлю у смт. Романів (Житомирська єпархія, Романівський р-н.).

У Житомирі хресний хід зустрічатимуть 18 липня, о 14.00 год. біля Житомирського Спасо-Преображенського кафедрального собору.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХРЕСНИЙ ХІД ЗА МИР В УКРАЇНІ ЗУСТРІЛИ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ЄПАРХІЇ!