Вшанування образу Божої Матері “Троєручиця”

15.07.2013

11 липня, коли вся православна спільнота торжественно згадує пам'ять на честь ікони Божої Матері Троєручиці, своє свято відзначила Хресто-Воздвиженська парафія с. Видибор, Черняхівсько–Червоноармійського округу. Особливо місцеві жителі почитають Божу Матір в образі її “Троєручиця”. Повязано це з тим, що в церкві с. Видибора знаходиться чудотворний список цієї ікони.

Привітати парафіян прибув місцевий благочинний архімандрит Климент (Пінчук). Йому спів служили : настоятель парафії ієрей Леонід Кравчук та клірики благочинія протоієрей Миколай Кордон, протоієрей Володимир Кучерук, протоієрей Володимир Ковальчук, ієрей Олег Тихоненко, ієрей Діонісій Грицаюк.

Виголошуючи проповідь, о. Климент зауважив, що, через місцево шановану ікону Пресвятої Діви Марії, заступництво Богородиці покриває всю Черняхівщину.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноармійського округу.

Вшанування образу Божої Матері “Троєручиця”