Введення у храм Пресвятої Богородиці. Святкова Божественна літургія архієрейським чином у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

04.12.2020

4 грудня 2020 року, православні християни вшановують двунадесяте свято, встановлене Церквою на честь події Введення у Єрусалимський храм Пресвятої і Преблагословенної Діви Богородиці. Святе Передання розповідає, що батьки маленької Марії, праведні Іоаким та Анна, привели Богородицю у віці трьох років до храму, де Вона, ніким не підтримувана Сама по сходах піднялась до Первосвященика, а він у свою чергу, сповнившись святого Духа ввів Її у Святая Святих.

У Житомирському Спасо-Преображенському соборі цього дня відбулась святкова Божественна літургія. Очолив богослужіння Правлячий архієрей, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці під час служіння Євхаристії співслужили священики собору. У Соборі на спільну молитву зібрались вірні.

По завершенні літургії митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом вітання. Архіпастир закликав усіх кожного дня молитись до Пресвятої Богородиці, відкривати перед Нею свої душі та серця, із вірою кликати Її заступництво і допомогу.