«… И О ЕЖЕ ПРОСТИТИСЯ ЕМУ ВСЯКОМУ ПРЕГРЕШЕНИЮ…»

28.10.2014

В ці осінні теплі дні 20 жовтня минуло 9 днів блаженного переходу у вічне життя настоятеля Свято-Олександра Невського храму с.Ягодинка протоієрея Іоанна Дребіта.

В понеділок седмиці 20-ї після П’ятидесятниці, в день пам’яті мучеників Сергія і Вакха о 8 годині ранку в древньому храмі с. Ягодинка була звершена заупокійна Божественна літургія. По закінченню відправи біля могилки отця Іоанна духовенство Романівського благочиння відслужило панахиду. Літургію оспівував хор священиків благочиння.

З першого дня і до кінця свого життя зосереджено і дієво виконував батюшка діло свого пастирського служіння, але переважно трудився над точним збереженням церковного молитовного чину, над виправленням грішників, над вдосконаленням прихожан в пізнанні спасительних істин і виконанні заповідей Христових. Кожен обов’язок виконував ревносно та добросовісно, знаючи, що його праця для людей, це служіння Господу.

Не можна не тужити, що більше не побачимо його стоячого в храмі за престолом Божим, з молитовно піднятими руками за спасіння вірних. Не можна не тужити, що «благоглаголивая уста его», запечатані смертю, «витийствовати не могут!». Але будьмо покірні волі Божій, подякуємо Господу за те, що дав його на користь Церкві Своїй, і за те, що взяв о.Іоанна від нас не раптово, а поступово, через хворобу підготовлюючи його до блаженного переходу у вічність.

Хай Милосердний Господьоселить його в лоні Авраама, Ісаака та Іакова.

Прес-служба Романівського благочиння

«… И О ЕЖЕ ПРОСТИТИСЯ ЕМУ ВСЯКОМУ ПРЕГРЕШЕНИЮ…»