«Як ви прощатиме, так і Отець Небесний простить вас...»

23.02.2015

22 лютого 2015 року, у Прощену неділю ввечері, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено вечірнє богослужіння. За службою молився Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

За уставом наприкінці Вечірні священнослужителі переоблачаються в чорне облачення, переодягають вбрання храму, служба продовжується постовим наспівом. Насамкінець служби відбувається чин прощення.

Владика Никодим до присутніх богомольців у соборі звернувся із словом настанови, в якому закликав з особливим смиренням і трепетом віднестися до постових днів, проводити їх у молитві, сердечному покаянні, примирені і любові один до одного, попросив посилено молитися за мир і спокій.

Архіпастир на завершення проповіді попросив у духовенства і вірян прощення.

«Як ви прощатиме, так і Отець Небесний простить вас...»