З молитвою подяки за минулий рік

04.01.2015

Тридцять першого грудня настоятель Спасо-Преображенського храму с. Половецького протоієрей Іоанн Попадич після звершення Божественної літургії відслужив подячний молебень за минулий рік.

В останній день року на богослужіння до сільської церкви зійшлися парафіяни, аби подякувати Господу за прожитий рік і попросити милостей на наступний. Віруючі підносили свої щирі молитви до Бога, щоб уберіг наш народ і всю Україну від лиха та негараздів і послав благословенний мир. Священик звернувся до всіх словами проповіді, побажавши добра, мудрості і терпіння кожній родині, злагоди та спокою в країні: «Нехай Господь благословить усіх нас миром, щастям, здоров’ям і любов’ю. Божої вам помочі і благодаті в усіх благих починаннях!»

Прес-служба Бердичівського благочиння.