З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ УКРАЇНО!

19.01.2020

12 січня 2020 року в Свято – Миколаївському храмі смт. Пулин Житомирського благочиння відбулася святкова Божественна літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Василій Волосянський.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

На святі були присутні голова районної ради Анатолій Петрович Липко, начальник Пулинського РЕМ Олексій Миколайович Літвин, староста Мартинівського ОТГ Валентина Миколаївна Бовсунівська.

По завершенню літургії відбулося миропомазування всіх прихожан. Після чого настоятель храму протоієрей Василій Волосянський вкотре привітав всіх зі святом Різдва Христового. Нехай кожен із нас несе Народженому Спасителю смиренну вдячність за Його любов до нас, падших, за те самоприниження, яке Спаситель перетерпів, щоб нас возвисити, щоб повернути нам втрачене вічне життя і подарувати нам радість, яка робить наше життя щасливим і приємним ще тут, на землі. Побажав усім здоров»я, спісіння і щастя. Нехай благодать радості, яку приніс на землю Син Божий, спочиває в наших смиренних серцях.

Після чого відбувся виступ недільної школи та хору храму.

В цю тиху ніч, чарівну ніч,
Коли душа співає,
Знов полум»я різдвяних свіч
Нам серце зігріває.
Зубудь печалі і жалі,
Зітри гіркі образи,
Іісус, крокує по землі,
Щоб бути з нами разом.

Діти віршованими рядками та колядками прославляли новонародженого Христа та його матір.

Присутні з задоволенням споглядали на дітей та відчули себе частинкою величного дійства – народження Іісуса Христа.

По закінченю виступу дітей та хору храму протоієрей Василь Волосянський разом з присутніми заколядував «Бог предвічний народився».

Голова районної ради також привітав присутніх з Різдвом Христовим та подарував дітям солодощі.

Прес-служба Житомирського благочиння.