З ЮВІЛЕЄМ!

30.07.2017

26 липня, відзначив свій 30 – річний ювілей настоятельСвято – Різдва – Богородичного храму с. Івановичі Пулинського району ієрей Андрій Фатич.

Парафіяни прийшли на службу Божу, щоб піднести свої молитви до Господа про дарування миру й злагоди кожній людині, кожній родині і нашій землі та народу українському.

В цей день була відслужена святкова Божествена літургія, яку очолив благочинний Пулинського округу протоієрей Василь Волосянський, йому спів служило духовенство району.

Благочинний привітав настоятеля теплими словами, побажав довгіх років служіння, а також примноження пастви, бути вірним і кротким служителем Церкві Христовій, а саме головне заслужити у Самого Господа милості і прощення всіх гріхів.

Сільський голова Івановицької сільської ради Пишнюк Вячеслав Олександрович приєднався до привітань благочинного та священників та нагородив ювіляра подякою.

По закінченню привітань ієрей Андрій Фатич подякував Священникам за спільну службу у цей день, а також подякував прихожанам які висловили найщиріші слова привітань для свого пастиря.

Отче Андрію! Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом!

Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

Прес-служба Пулинського благочиння.

З ЮВІЛЕЄМ!