Загальна сповідь Андрушівського благочиння!

25.08.2014

22 серпня в день памяті преподобного Лаврентія Чернігівського, відбулася обща сповідь духовенства Андрушівського благочиння. Прийняв таїнство сповіді духівник Андрушівського благочиння – архімандрит Макарій (Гаврилів).

Очолив Божественну літургію благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому спів служили священики благочиння. По закінченню літургії і прийняттям страшних Христових Таїн, духівник побажав священним, щоб Господь явив свою милість і допоміг пройти поприща теперішнього нелегкого життя, і давав сили привертати до лона православної церкви невіруючих людей, також щоб Господь дарував силу молитви, молитися за весь рід православний.

Також був відслужений молебінь перед іконою преп. Лаврентія Чернігівського, в якій знаходиться частичка мощей преподобного.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Загальна сповідь Андрушівського благочиння!