Загальна сповідь священиків Попільнянського району

23.03.2015

20 березня 2015 року, у п'ятницю четвертої седмиці Великої Чотиридесятниці священики Попільнянського благочиння зібралися у Свято-Вознесенському храмі селища Андрушки. Мета зібрання - як обов'язок кожного християнина приступити до таїнства покаяння та причаститися святих Таїн Христових.

Таїнства сповіді прийняв у священослужителів духівник округу - настоятель Свято-Михайлівського храму села Ставище протоієрей Олексій Бусько. Опісля собор священиків звершив святу Божественну літургію Напередосвячнених Дарів. Молитву очолив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис.

Отець Петро привітав духовенство із очищенням та прийняттям святих Тіла і Крові Господніх, побажав аби послужили на зцілення і підкріплення душі та тіла.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Загальна сповідь священиків Попільнянського району