Загальна сповідь та священицькі збори Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

24.06.2012

23 червня, в день пам'яті святителя Іоанна, митрополита Тобольського, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирскького і Новоград-Волинського, в Спасо-Преображенському храмі міста Новограда-Волинського, собором священнослужителів Новоград-Волинського Преображенського округу, була звершена Божественна Літургія, яку очолив благочинний, протоієрей Стефан Маркевич.

Службі передувала сповідь священиків, проведена духівником благочиння, ігуменом Варсонофієм (Мазураком).

На запричасному о.Стефан звернувся з словом повчання на тему свята.

По завершенню Богослужіння, у храмі, були проведені збори духовенства Новоград-Волинського Преображенського округу, які очолив благочинний, протоієрей Стефан Маркевич.

Прот.Стефан обговорив із присутніми питання дисциплінарного та богослужбового характеру, які піднімав на останніх єпархіальних зборах правлячий Владика Никодим.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.