Загально-парафіяльні збори по храмах Романівського благочиння.

09.07.2013

Виконуючи благословення правлячого архієрея, Високопреосвященішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук відвідав Свято-Петропавлівський храм смт Биківка, Свято-Покровський храм с. Врублівка, Свято-Різдва Богородиці храм с. Камінь та Свято-Петропавлівський храм с. Пилипо-Кошара зустрівся з парафіянами цих храмів та провів загально-парафіяльні збори.

На зборах кожної громади на порядку денному стояли питання зміни та доповнення до Статуту, тобто виправлення помилок допущених раніше при реєстрації громади, приведення в порядок документів на будівлю храму і землю згідно чинного законодавства нашої держави та вибори або перевибори виконавчого органу парафії.

Всі бажаючі мали можливість висловитися та поставити запитання.

Прес-служба Романівського благочиння.

Загально-парафіяльні збори по храмах Романівського благочиння.