Захоплююча екскурсія

18.07.2014

При Спасо–Преображенському кафедральному соборі міста Житомира працює воскресна школа. Заняття проходять у літній період у середу та четвер з 11:00 до 16:00.

Кожне заняття починається з молитви і складається як правило з 2-х частин: Закону Божого та творчого продовження на тему бесіди – малювання, перегляд кінофільмів чи православних мультфільмів та заняття музикою.

З любов`ю розказана біблійська історія чи історія найближчого свята залишається в душі дитини добрим уроком, допомагаючи його духовному та моральному розвитку.

9 липня 2014 року дітки воскресної школи разом із учителями, на чолі із своїм духівником – протоієреєм Миколою Синюком здійснили екскурсію до Спасо–Преображенського кафедрального собору. Екскурсію храмом провів отець Миколай. Діти дізналися про раку з мощами,про те в честь чого чи кого є наш храм та його приділ; приклалися до чудотворних ікон. Також діткам дали по свічечці і кожен вихованець помолившись запалив і поставив її. Отримали і по просфорці. Не забули спуститися і нижній храм в честь Анастасії Римлянині. І на останок піднялися на дзвіницю, де були вражені силою звуку дзвону та зробили спільне фото.

Вчитель воскресної школи Вікторія Глущук

Захоплююча екскурсія