Заколядувала Черняхівщина!

10.01.2015

9 січня 2015 року, у Черняхівському Будинку Культури відбувся урочистий благодійний вечір вінчування та різдвяної коляди. Святковий захід відвідав правлячий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Ще тільки но Владика ввійшов до Будинку Культури, як відразу почулись вітання і колядки. Архіпастиря зустрічали дітки, а також священство району із благочинним архім. Климентом (Пінчуком). Слово для першого привітання присутніх у залі та відкриття святкового вечору надали архієпископу Никодиму. Розпочався благодійний захід.

До уваги глядачів були представленні різноманітні виступи церковних та фольклорних хорів і колективів. Особливо цікавими були виступи діточок. Спільна різдвяна атмосфера, вінчування і колядки перенесли серце кожного у велику давність, у ту святу Вифлиємську печеру, де з'явився маленький Христос.

Під час концерту були зібрані кошти, котрі передадуться на щорічне оздоровлення діточок сиріт у літньому православному таборі. Насамкінець благочинний округу, отець Климент подякував Владиці та усім учасникам концерту за спільно влаштоване свято різдвяної коляди.

Заколядувала Черняхівщина!