Заслужений клірик Житомирської єпархії відзначив своє 85-річчя

29.06.2023

28 червня 2023 року, у середу четвертої седмиці після Пʼятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божествену літургію у Свято-Іаківлівському храмі Житомира.

Високопреосвященнішому митрополиту співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), лагочинний Черняхівського округу архімандрит Мануїл (Бицик), благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський, настоятель храму протоієрей Іван Шевченко та інші.

Богослужіння пройшло з нагоди 85-річчя від Дня народження почесного настоятеля храму, найстарішого священика Житомирської єпархії, протоієрея Петра Костюк.

Наприкінці літургії митрополит Никодим привітав усіх зі святом, а отця Петра із прекрасним ювілеєм.

Пресслужба Житомирської єпархії.