Заупокійне богослужіння!

26.07.2014

22 липня минає два роки як відійшла у вічність спочила матушка Фотінія, дружина Благочинного Андрушівського округу архімандрита Макарія (Гаврилів).

Розділити біль втрати і вознести свої гарячі молитви до Господа, за спочилу матушку, в цей день приїхали священики з різних куточків Житомирської і Камянець-Подільської єпархій.

Очолив заупокійну Божественну літургію намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук), якому співслужили благочинний і настоятель Свято-Покровського храму с. Гальчин, архім. Макарій (Гаврилів), батько архім. Макарія, прот. Євстафій Гаврилів, благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, прот. Тарасій Гаврилів, благочинний Попільнянського округу прот. Петро Лис, прот. Іоанн Гаврилів, а також священики Андрушівського благочиння.

Після звершення Божественної літургії на могилці спочилої матушки Фотінії була відслужена панахида. В своїй проповіді прот. Тарасій ще раз і ще раз закликав віруючу паству до спільної молитву за усопшу: "...адже кожен хто прийшов пом'янути сьогодні матушку Фотінію знав її особисто, вона була великою підтримкою для тодіщнього ще прот. Миколая, вона завжди давала поради людям, які потім приходили і дякували за вибір правильного рішення, як багато хто знає і можливо пам’ятає одні з її останніх слів… На останніх службах яких вона була присутня, матушка Фотінія роздавла всім книги і іконки і говорила всім: «щоб ніколи мене не забували, і завжди поминали мене в своїх молитвах…». Звершуючи сьогодні соборну службу і просячи у Господа спасіння душі приснопоминаємої матушки Фотінії, ми просили у Господа щоб Він удостоїв її вищої своєї нагороди, досягнути вічного блаженства, адже молитва від дня її кончини ще і не припинялася, так і ми її поминаєм і в келейних молитвах і на Божественній літургії, проте як знаю я, мій брат архім. Макарій кожен день невпинно возносить свої молитви до Господа.

Будимо вірити, що і нас Господь сподобить доторкнутися Своєї благодаті перед смертю, це і пособоруватися і прийняти Святе Причастя, так як сподобив матушку Фотінію, і уже через пів години прийняв її душу.

Тож нехай Господь Вседержитель пошле спочилій матушці Фотінії втіху в цей день і наблизить її хоча би на одну сходинку до Вічного Блаженства і Царства Небесного. Амінь."

В свою чергу архім. Макарій подякував наміснику Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря архім. Галактіону (Корінчуку) і священикам які приїхали пом'янути матушку Фотінію, за соборну службу, побажавши кожному крепості духовної і тілесної, і надалі попросив священиків поминати усопшу матушку Фотінію в своїх молитвах.

Прес-служба Андрушівського благочиння

Заупокійне богослужіння!