Завершилась XIII Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів у справах молоді УПЦ.

07.10.2017

6 жовтня завершилась XIII Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів у справах молоді УПЦ. Напротязі чотирьох днів священники та молодь із різних єпархій слухали та обговорювали важливі теми. Серед піднятих на конференції питань були як ті, що безпосередньо стосуються взаємодії церкви з молоддю, так і загальні теми, щодо актуальних проблем Української Православної Церкви.

Активісти житомирської молодіжної організації Преображення разом із молоддю інших молодіжок приймали участь у вивченні та дискуссіях стосовно кожного з докладів. В ході конференції найбільшу увагу слухачів привернули такі теми, як: раціональне ставлення до грошей в церкві, актуальний стан Української Православної Церкви та перспективи її розвитку, досвід викладання соціальних дисциплін у загальноосвітніх учбових закладах.

Ця конференція стала дуже корисною, тому що привернула увагу до питань залучення молоді до активної діяльності в церкві. Крім того, що під час офіційної частини була розглянута велика кількість дійсно нагальних проблем, багато користі принесло спілкування молоді у вільний час. Спецільна команда молодих людей із молодіжки Іонінського монастиря міста Києва щовечора організовувала зустрічі для молоді, де кожен у неформальній атмосфері мав можливість поспілкуватись із однодумцями. Таке спілкування збагатило всіх тим унікальним досвідом, яким ділились учасники, основуючись на своїй практиці церковного служіння і волонтерства.