Збори Баранівського округу.

21.11.2011

18 листопада 2011 року, по благословінню Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися збори духовенства Баранівського округу.

Засідання проводились в храмі Свято-Різдва Божої Матері смт. Баранівка під головуванням благочинного Баранівського округу прот. Георгія Дудніка.

На зборах слухали благочинного з приводу зібрання єпархіальної ради, що відбулась 2 листопада 2011 року в Свято-Успенському архієрейському соборі м.Житомира.

Піднімались питання: освіти і катехізації, недільних шкіл, молоді і сім'ї,? а також внутрішнього життя благочиння.

Заслухали звіти священників про приходські події за минулий місяць. Звернули увагу на спілкування із молоддю, та заохочення її до церковного життя.

Прес-служба Баранівського округу