Збори Чуднівського благочиння.

07.04.2012
Збори Чуднівського благочиння.

5 квітня 2012 року, відбулись чергові збори духовенства Чуднівського благочиння, які очолив благочинний округу ієрей Андрій Змієвський. На зібранні було обговорено питання останнього засідання єпархіальної ради Житомирської єпархії. Йшлося зокрема про роботи по благоустрою території храмів перед святом Воскресіння Христового.Збори Чуднівського благочиння.

Отець Андрій звернув увагу священиків на необхідність ретельного перегляду документації із реєстрації храмів.Із доповіддю про стан недільних шкіл в окрузі виступив відповідальний у справах катихізації священик Андрій (Бахуринський).

Після закінчення зборів о.Андрій просив молитися про здоров'я прот.Михайла Маркевича, благочинного Руженського району, який в даний час знаходиться на лікуванні.

Прес–служба Чуднівського округу.

Збори Чуднівського благочиння.Збори Чуднівського благочиння.