Збори духовенства Попільнянського округу

22.03.2014

Збори духовенства Попільнянського округу19 березня з благословіння Високопреосвященнійшого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима відбулися чергові збори духовенства Попільнянського округу.

В нинішній складний для нашої держави час благочинний Попільннського округу протоієрей Петро Лис закликав особливо посилити молитву за мир і спокій в Україні.

Також благочинний закликав молитись під час Великого посту за зміцнення православної віри, оскільки конфлікт, що виник минулої осені навколо Свято-Миколаївського храму села Попільні, досі вирішити не вдалося.

Насамкінець отець Петро нагадав священикам, що у п’ятницю, 21 березня, у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі селища Корнина відбудеться сповідь духовенства району.

Прес-служба Попільнянського благочиння.