Збори духовенства Бердичівського благочиння в вересні

12.09.2014

Дев’ятого вересня 2014 року пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння, котрі очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

Чергова зустріч священства розпочалася з повідомлення про коло питань, котрі піднімалися на останньому зібранні благочинних Житомирської єпархії та керівників єпархіальних відділів. До відома присутніх була донесена інформація Високопреосвященнішого Архієпископа Никодима щодо церковного життя в Україні в цілому, а також в єпархії протягом минулого місяця.

Голова зборів духовенства благочиння, благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков, акцентував увагу священства на необхідності невпинно молитися за мир та єдність в Україні. Було визначено єдиний день і час для соборної молитви в усіх приходах: 11-е вересня, 11. 30. Також йшлося про проведення в благочинні Хресних ходів зі святинями храмів із молитвою за мир в Україні, орієнтовно – протягом наступної неділі: з 15-го по 19-е вересня.

Отець благочинний закликав духовенство постійно підносити молитви за воїнів та звершувати поминання загиблих захисників Вітчизни, котрі віддали життя заради Батьківщини і свого народу, за воїнів, що померли від важких ран, за всіх невинно убієнних. Також було оголошено про збір коштів, продуктів харчування і предметів першої необхідності для військовослужбовців 26-ї Бердичівської артилерійської бригади, щоби відправити їх до місць дислокації підрозділів у зоні проведення антитерористичної операції.

Крім цього, на зборах обговорювали діяльність Недільних шкіл, зміцнення церковної дисципліни та висвітлення подій у житті парафій на офіційних сайтах Бердичівського благочиння і Житомирської єпархії.

Наприкінці зборів благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков відповів на різні питання духовенства, наголосивши на дотриманні канонічних норм, необхідності постійної самоосвіти і духовного вдосконалення та закликав священиків до ревного служіння Церкві, сумлінного виконання своїх пастирських обов’язків і духовного єднання.

Прес-служба Бердичівського благочиння

Збори духовенства Бердичівського благочиння в вересні