Збори духовенства Попільнянського благочиння.

27.11.2014

19 листопада, з благословіння Високопреосвященнішого Владики Никодима – архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні відбулися чергові збори духовенства.

Обговорювалися актуальні питання духовного життя. Зокрема, з благословіння Владики Никодима благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис роздав священикам молитви за мир і спокій в Україні, а також отець Петро подякував священикам за збір і передачу матеріальної допомоги переселенцям зі Сходу України та воїнам АТО.

Розглянули також питання, що стосуються безпосередньо звершення богослужінь на парафіях та підготовки до Різдвяного посту і Різдвяних свят. Благочинний повідомив, що чергові збори духовенства єпархії відбудуться 2 січня.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Збори духовенства Попільнянського благочиння.