Житомирська єпархія допомагає потребуючим!

25.11.2021

Житомирська єпархія Української Православної Церкви ніколи не стояла осторонь допомоги нужденним, особливо тих, хто цього найбільше потребує. З благословіння Керуючого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима у єпархії постійно діє відділ місіонерства та соціального служіння, керівником якого являється клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору Житомира протоієрей Георгій Мірчук.

Регулярно отець Георгій відвідує нужденних та спеціальні установи соціального утримання потребуючих і передає потрібну допомогу. Кожному приїзду священика радіють та із великою радістю приймають допомогу.

Нехай Милосердний Господь дає можливість кожному творити добро і бути небайдужими до потреб ближніх!