Житомирська єпархія надала вартісну допомогу військовим!

25.04.2022

Житомирська єпархія Української Православної Церкви, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, вкотре надала важливу і вартісну допомогу нашим українським Захисникам.

Цього разу було передано військову амуніцію, лікарські препарати та багато іншого, на суму майже 50,000 грн. Серед передано: метеостнація, рації, перчатки тактичні, наколінники, тактичні окуляри, ботинки, 143 турнікета. Усе це благополучно дійшло і отримано військовими.

"Дякую Велике, митрополиту Житомирському і Новоград-Волинському Никодиму і Житомирській єпархії за допомогу з радіо-станціями, медичними і іншими речами, які вони передали Військовим. Також дякуємо людям, які в цьому допомагали. Речі отримали військовослужбовці. З точки безпеки і не розголошення військових даних, всі фото не будуть виставлятися. Ці речі допоможуть протистояти агресору в цей важкий час. Вам Божої Благодаті. Слава Богу. Слава Україні. Да береже Бог Рідну Неньку Україну і Людей!" - у знак вдячності написав військовослужбовець.

Благочинний міста Житомира, протоієрей Віктор Голубовський, вкотре нагадав про те, що " Українська Православна Церква посиленно та особливо, кожного дня молиться за мир в Україні та за наших українських Захисників".