Житомирський архіпастир очолив недільне богослужіння у кафедральному соборі та чин освячення ікони Божої Матері у Свято-Анастасіївському жіночому монастирі.

15.12.2013

15 грудня 2013 року, у неділю 25-ту після П'ятидесятниці архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисту Божественну літургію в головному та найвеличнішому храмі Житомирщини - Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

За спільним божественним спілкуванням його Високопреосвященству співслужили клірики храму. Молитовно богослужіння оспівував соборний архієрейський хор. Після прочитання євангельського зачала до богомольців із проповідним словом звернувся клірик храму, прот. Григорій Рогальський.

У своїй напутній святительській проповіді, архієпископ Никодим закликав усіх до щирої і старанної молитви у дні святого Різдвяного посту, щоб гідно зустріти торжественне свято Різдва Христового.

По завершенні молитви у кафедральному соборі, Владику урочисто зустрічали сестри та ігуменя Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря. В обителі архіпастир привітав усіх із воскресним днем, а потім у співслужінні духовенства очолив уставний чин освячення ікони Божої Матері "Азъ есмь съ вами и никтоже на вы", написаної на зовнішньому фасаді домової церкви нововідреставрованого сестиринського монастирського корпусу.