Житомир молитвенно відзначає день своєї Небесної покровительки!

11.11.2014

11 листопада 2014 року, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулось урочисте богослужіння з нагоди дня пам'яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині. У віруючих житомирян саме ця угодниця христова коростиється особливою шаною та повагою, адже довгі роки свята рахується Небесною заступницею та покровительницею усіх жителів обласного центру.

Божественну літургію у день свята очолив правлячий архієрей, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Так як нижній храм головного собору єпархії названий Свято-Анастасіївським, то молитвенно вшанувати престольне свято зібралося доволі багато вірян та священства.

За святою Євхаристією Владиці співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник архім. Гавриїл (Вардаєв), окремі отці благочинні та духовенство міста. За складеною традицією святкування престольного свята, наприкінці літургії усі вийшли на хресний хід навколо собору. Читалось Євангеліє та окропляли вірних святою водою. Завершилось богослужіння читанням молитви до святої преподобномучениці Анастасії Римлянині.

Архієпископ Никодим привітав духовенство і богомольців із престольним празником, підкреслив особливу поміч святої угодниці Божої Анастасії для тих, хто постійно молиться та взиває до Її святого імені, а також побажав усім миру, злагоди, любові один до одного і Господнього благословіння.

Житомир молитвенно відзначає день своєї Небесної покровительки!