Житомирська єпархія передала на Житомирський базовий військовий госпіталь медичний спецавтомобіль

12.11.2022

11 листопада 2022 року, на території Свято-Покровського храму м. Житомир, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, разом з кліриками Житомирської єпархії Української Православної Церкви, та духівником єпархії архімандритом Гавриїлом (Вардаєвим), освятили та передали медичний спецавтомобіль для використання, у Житомирський обласний воєнний госпіталь.

Трудами духівника єпархії настоятеля Свято-Покровського храму архімандрита Гавриїла (Вардаєва), медавто повністю облаштовано для перевезення поранених та надання невідкладної першої медичної допомоги військовим, які захищають та боронять нашу землю.

У своєму слові під час освячення спецавтомобіля, митрополит Никодим побажав, щоб ця техніка рятувала не одне життя наших Захисників та Захисниць!