Житомирський архіпастир привітав керуючого Хмельницькою єпархією із днем Ангела.

24.07.2015

23 липня 2015 року, Церква Христова молитвенно шанує пам'ять святого преподобного Антонія, подвижника Києво-Печерського. В цей святковий день архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Хмельницьку єпархію і привітав правлячого архієрея, митрополита Хмельницього і Старокостянтинівського Антонія із днем Небесного хранителя.

Урочиста Божественна літургія за участі шістьох архієреїв та священства відбулась у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Хмельницького. Привітати Владику Антонія та разом помолитися великому угоднику Печерському зібралося доволі багато мирян.

Наприкінці літургії, після звершення хресного ходу, митрополит Антоній вислухав вітання від Преосвященних Владик та подякував усім за спільне єднання у молитві.