Житомирський архіпастир привітав митрополита Хмельницького та Старокостянтинівського Антонія із Днем Ангела.

23.07.2014

23 липня 2014 року, в день пам'яті угодника Божого святого преподобного Антонія Печерського, урочиста Божественна літургія, сонмом архієреїв та священиків була звершена у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Хмельницький. Духовенство і вірні зібралися аби привітати з Днем Ангела та підтримати молитвенно митрополита Хмельницького та Старокостянтинівського Антонія.

Преподобний Антоній був основоположником чернецтва на Україні й засновником Києво-Печерської Лаври. Останні роки свого чернечого подвигу прожив на самоті. Господь наділив його даром прозорливості та зцілення недужих. Після блаженної кончини на його гробі діялися численні чуда. По молитвам вірних і в сьогоднішні дні преподобний угодник Божий постійно приходить на поміч та ревно підносить свої молитви перед Престолом Небесним за весь людський рід.

В урочистому богослужінні з нагоди нарочитого дня керуючого Хмельницькою єпархією взяв також участь архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владика привітав митрополита Антонія із торжеством, побажав заступництва і постійного ходатайства перед Богом преподобного Антонія Печерського, а також многих і благих літ у міцності і крепості духовній.