Житомирський архіпастир привітав митрополита Вишневського і Переяславського із Днем Ангела.

12.09.2014

12 вересня 2014 року, в день пам’яті святого преподобного Олександра Свірського, митрополит Вишневський і Переяслав-Хмельницький Олександр молитвенно святкує день свого Небесного покровителя. У цей день Житомирський архіпастир, Високопреосвященніший архієпископ Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії, котра відбулась у Спасо-Преображенському соборі м. Києва, що на масиві Теремки.

Богослужіння очолив намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чернобильський Павел. Йому співслужили: митрополит Вишневський і Переяслав-Хмельницький Олександр, архієпископ Білогородський Миколай, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Макарівський Іларій, єпископ Антоній, єпископ Джанкойський і Роздольненський Аліпій, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій, єпископ Обухівський Іона, єпископ Ірпінський Климент, духовенство храму та численні гості у священному сані.

Насамкінець молитви Преосвященні Владики привітали іменинника, митрополита Олександра із Днем Ангела, побажали радості, помочі Небесної у благих трудах та покровительства святого преподобного Олександра Свірського.

Прес-служба Житомирської єпархії