Житомирський архіпастир взяв участь у святі "1 вересня" в Житомирському Національному Агроекологічному Університеті!

01.09.2014

1 вересня 2014 року, у кожному місті та селі нашої держави урочиста відзначається День знань, або свято першого дзвінка. Церква також цього дня молиться до милосердного Бога, щоб послав мудрість, правильний розум та Свою поспішну допомогу усім хто навчає та вчиться.

Цього торжественного дня святкові заходи відбулись і у Житомирському Національному Агроекологічному Університеті. На свято зібралося чимало вчителів, багато студентів, керівників установи та гостей. Із вітальним словом до присутніх звернувся також присутній на урочистостях архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владика побажав першокурсникам та тим, хто уже навчається успішності, наснаги у навчанні і помочі Небесної.

Прес-служба Житомирської єпархії

Житомирський архіпастир взяв участь у святі 1 вересня в Житомирському Національному Агроекологічному Університеті!