Зібрання благочинних.

07.11.2014

7 листопада 2014 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира відбулись чергові збори благочинних та керівників єпархіальних відділів Житомирської єпархії.

Традиційно на зборах, під головуванням архієпископа Никодима були присутні: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник архім. Гавриїл (Вардаєв), намісник тригірської чоловічої обителі архім. Галактіон (Корінчук), отці благочинні та інші.

Владика Никодим висловив подяку усім благочинним за проявлену активність у волонтерському зборі теплих речей для постраждалих мирних жителів та військових у зоні АТО і розповів про подальше доставлення речей на схід нашої держави. Було розглянуто і обсуджено чимало церковних і зокрема єпархіальних нагальних питань. Також архіпастир довів до відома присутніх інформацію щодо збору продуктів харчування для інвалідів.

Зібрання благочинних.