Зібрання духовенства Попільнянського благочиння. Останній дзвінок у гімназії та воскресній школі!

01.06.2019

30 травня, у четвер, у приміщенні воскресної школи, поруч із Свято-Миколаївським храмом селища Попільня було проведено зібрання духовенства попільнянського благочиння. Збори відбулись з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима і головував на них благочинний району протоієрей Петро Лис.

Отець Петро поспілкувався із священиками, розповів про стан справ у благочинні, вислухав питання та пропозиції від присутніх.

31 травня, у п'ятницю, благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис на запрошення дирекції відвідав урочисту лінійку та заходи з нагоди закінчення навчального року у Попільнянській гімназії №1.

Звертаючись до присутніх на святі отець благочинний відзначив нелегку працю вчителів, випускників благословив та побажав їм Божої допомоги у майбутніх кроках дорослого життя.

1 червня, у суботу, відбулось свято останнього дзвінка у вихованців воскресної школи, що при Попільнянському Свято-Миколаївському храмі. Влаштував день відпочинку настоятель парафії і духівник недільної школи протоієрей Петро Лис.

Дітки мали змогу відпочити, разом пограти і поспілкуватись, а ще спільно приготувати собі смачний обід.

Прес-служба Попільнянського благочиння.