« …Зоря ясна на весь світ засіяла…»

19.01.2015

Минуло понад 2000 років, як народився Месія – Спаситель світу наш Господь Ісус Христос! Родився в звичайній сім'ї, не в палаці й хоромах, а в убогому хліві для того, щоб показати нам, що істина не в земному багатстві, а в Царстві Небесному!

Христос родився – славімо Його, прославляймо не словами, а думками, вчинками, ділами. Дотримуймося заповідей, тих які Христос залишив нам при своєму житті на землі.

«Нова радість стала, яка не бувала - над вертепом звізда ясна на весь світ засіяла»... Символічним стало й те, що під куполом Свято-Покровського храму с. Городківка, наче Віфліємська зоря, засіяло нове панікадило, що з нетерпінням чекали парафіяни, на придбання якого доклали багато зусиль. Поділитися радістю про народження Спасителя всього людства завітали до Свято-Покровського храму й вихованці Недільної школи с. Городківка , яких з великою радістю зустрів настоятель храму протоієрей Димитрій Ільчук. Діти прославляли новонароджене Богонемовля у колядках та віршах. І усе це наповнило великою радістю серця богомольців.

По закінченню виступу о. Димитрій подякував усім прихожанам, а присутнім дітям на святковій літургії, традиційно разом із головою сільської ради Кебалом В.В вручив новорічні подарунки.

У ці святкові Різдвяні дні відсвяткувала свій ювілей найстарша прихожанка, точніше хористка храму, раба Божа Ніна, котрій виповнилося 90! Протоієрей Димитрій побажав їй, міцного здоровя душевного та тілесного та спасіння душі. Вона ще й досі, не зважаючи на свій вік , щонеділі приходить до храму і славить Господа своїм співом! Усі парафіяни поважають її вік і рівняються на духовний стан. Многая і благая літа!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

« …Зоря ясна на весь світ засіяла…»