Зустріч представників релігійних конфесій!

12.02.2015

12 лютого 2015 року, у холі прес-центру Житомирської обласної адміністрації відбулася зустріч представників різних релігійних конфесій із місцевими журналістами. З благословіння керуючого Житомирською єпархією, Високопреосвященнішого архієпископа Никодима, у засідані взяли участь: клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору прот. Сергій Грицаюк та клірик Свято-Успенського архієрейського собору ієр. Віктор Голубовський.

На зборах під головуванням завдуючого Сектору у справах релігій та національностей Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Житомирської облдержадміністрації Пивоварського Олександра Леонідовича було розглянуто чимало нагальних церковних питань, які скалися у нелегкий час для України. Зокрема мова йшла про підтримку українських воїнів у зоні АТО, як матеріальну так і духовну, а також про окремі питання, що стосуються особисто кожної релігійної громади.

Зустріч представників релігійних конфесій!