Звернення духовенства Житомирської єпархії Української Православної Церкви до Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Онуфрія!

Ваше Блаженство!

24 лютого 2022 року, збройні сили Російської Федерації віроломно вторглись в Україну. Уже декілька днів поспіль триває кровопролиття, ракетні удари по містах, гинуть мирні жителі, діти.

Не отримавши від патріарха Кирила ніякого осудження цієї кровопролитної війни, яку розв’язала Росія проти наших співвітчизників, ми, духовенство Житомирської єпархії УПЦ, зупиняємо поминання Патріарха Московського Кирила на усіх богослужіннях. У цьому рішенні вбачаємо підтримку вірян наших храмів, чимало з яких нині на передовій.

Ми лишаємось вірними Українській Православній Церкві, Її Священному Синоду та Вашому Блаженству.

Про це рішення, ми, священослужителі Житомирської єпархії, повідомляємо нашого Правлячого Архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Виражаємо велику любов та підтримку Предстоятелю нашої Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, нашому багатостраждальному народу, нашим Захисникам та рідній Україні.