25.07.2012

24 липня 2012 року, у Святогірському Свято-Успенському Зимненському жіночому ставропігійному монастирі відбулися урочистості, з нагоди закриття Православного літнього оздоровчого дитячого табору "Соняшник", що діяв при обителі по благословінню Предстоятеля Української Православної Церкви, блаженнішого митрополита Київського та всієї України Володимира.

У монастирському таборі, 75 діток, мали змогу оздоровитись, добре відпочити, а також гуртом вивчити основи християнської віри та біблійних сюжетів, зокрема історії Двунадесятих та великих свят Православної Церкви. Архієпископ Никодим взяв участь у закриті Зимненського Православного дитячого табору.Архієпископ Никодим взяв участь у закриті Зимненського Православного дитячого табору.

Під час навчання, діти частково ознайомились з англійською мовою.

До закриття Православного табору, малі та юнні таланти, підготували доволі цікавий та духовно витриманий концерт, під час якого показали все чому навчились, за час проведений у монастирі.

Серед глядачів концерту були присутні: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, ігуменя монастиря - матушка Стефана, сестри обителі, представники світської влади, а також батьки та гості.

По завершенні урочистого концерту, ігуменя Стефана, привітала діточок та усіх присутніх із святом, а також висловила щиру подяку тим, за підтримки яких був проведений дитячий табір.

У своєму вітальному слові, Владика Никодим, подякував ігумені обителі за запрошення, а діточкам побажав міцного здоров'я, духовної наснаги та Божого заступництва.

Завершилося свято торжественним співом многоліття, котре для всіх присутніх приготували діти.