18.04.2012

Архіпастирський візит до Андрушівки.

18 квітня 2012 року, на Світлому тижні Великодніх свят, у Світлу Середу, з архіпастирським візитом до міста Андрушівки прибув Преосвященніший Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Святкові дзвони, представники влади, громадськість, діти у святковому вбрані з пишним короваєм та чисельні парафіяни з букетами живих квітів зустрічали свого Владику словами Пасхальної радості: «Христос Воскрес».

Архіпастирський візит до Андрушівки.

В Свято-Різдва-Богородичному храмі в центрі міста була відслужена Божествена Літургія, яку очололив єпископ Никодим, Його Преосвященству співслужили благочинний Андрушівського округу, прот. Миколай Гаврилів, священики Андрушівського благочиння та духовенство з Бердичівського і Попільнянського благочинь. Під час Божественої Літургії чисельні прихожани та діти причастились Святих Хрестових Таїн.

Архіпастирський візит до Андрушівки.

Після Богослужіння відбувся молебен із хресним ходом, духовенство та богомольці з хоругвами та іконами під лунаючий церковний дзвін тричі обійшли навколо храму. Наприкінці хресного ходу Владика Никодим звернувся до духовенства та парафіян із Великодніми привітаннями та побажаннями:

Архіпастирський візит до Андрушівки.

«Христос Воскрес! ...Якби не було Воскресіння не було б і нашої віри, адже віра наша має сповнюватись Воскресінням, в якому присутні і любов і віра і надія, лиш на Бога, який Воскрес, який воскрешає кожного із нас. Сердця сьогодні зігріваються любовью Божою, ту добру любов ми передаємо ближнім своїм… в сьогоднішній день я всім вам зичу здоров'я, добра, благополуччя і терпіння, кожному з вас, кожній родин і в нашому місті Андрушівці нехай буде мир і спокій, насамперед в наших душах, і це головне, якщо у нас не буде радості спілкування з Богом ми не зможем спілкуватись один з одним, якщо не буде миру і спокою в своїх серцях ми не зможемо навести лад у своїх сім'ях та родинах. Господь сказав: «спасеться мале стадо» дай Боже щоб і ми перебували у цьому стаді, церковного життя, спілкування із Богом. Будем навчатись, молитись, будем навчатись любити, вірити в Бога в один одного, в справедливість у правду Божу адже вона сьогодні висловлена саме Христовим Воскресінням».

Архіпастирський візит до Андрушівки.

Наприкінці проповіді Владика Никодим привітав настоятеля храму прот. Миколая Климчука з 50-річним ювілеєм і вручив високу нагороду, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Володимира, орден Святого Великомученика Георгія Побідоносця. Також Архіпастир подарував ювіляру ікону Пресвятої Богородиці «Покрова». Архіпастирський візит до Андрушівки.

З високою відзнакою та ювілеєм, отця Миколая привітали голова райдержадміністрації Б.В. Мазур, депутат обласної ради О.В. Ревега, священики, парафіяни та всі, що були присутні на святковому Богослужінні.

Настоятель храму прот. Миколай Климчук щиро подякував Владиці Никодиму за візит та нагороду з привітаннями, духовенству, парафіянам та міській владі за вітання та спільну молитву.

Прес-служба Андрушівського округу.