Богослужіння Великої Суботи.

14.04.2012

Богослужіння Великої Суботи.

14 квітня 2012 року, у переддень Світлого Христового Воскресіння, Православна Церква згадує смерть Господа нашого Ісуса Христа та Його зшестя в ад.

У цей сумний та водночас радісний день у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено Святу Божественну Літургію святителя Василія Великого, котру очолив Преосвященний Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики собору.Богослужіння Великої Суботи.

Божественна Літургія Великої суботи поєднується з Вечірнім Богослужінням наступного дня, тому під час Служби, духовенство із чорного облачення переодягається в біле, відповідно до цього змінюють й усе убрання храму.

По завершенні співу "Отче наш" бажаючі змогли причаститись Святих Христових Таїн. Наприкінці Служби єпископ Никодим звершив чин благословіння п'яти хлібів та вина.

Богослужіння Великої Суботи. Богослужіння Великої Суботи. Богослужіння Великої Суботи. Богослужіння Великої Суботи. Богослужіння Великої Суботи.