Чергова допомога Свято-Георгіївської парафії м. Бердичева потерпілим херсонцям та переселенцям

27.07.2023

Допомога потерпілим херсонцям та переселенцям, які постраждали від російської військової агресії і знайшли прихисток у Бердичеві, триває. Свято-Георгіївська парафія Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви вкотре передала гуманітарні вантажі для підтримки людей, котрі потребують необхідних речей.

Віруючі Свято-Георгіївського храму м. Бердичева (настоятель – протоієрей Сергій Головащенко) продовжують збирати і відправляти гуманітарну допомогу постраждалим від підриву Каховської ГЕС мешканцям Херсонщини і вимушеним переселенцям, які втратили домівки через війну. Днями до логістичного центру «Оберіг–26» був доставлений вантаж із продуктами харчування. Також завезли двома партіями півтора десятка мішків з одягом для дорослих та дітей, засобами гігієни і деяку провізію.

У Бердичівській міській територіальній громаді оселилися жителі з різних регіонів України, котрі втратили найнеобхідніше внаслідок дій російських окупантів. Дах над головою отримали родини з Херсонщини, Донеччини, Луганщини, Одещини та інших областей. Для них важливі будь-яка допомога, увага й турбота...

Справи милосердя – постійна складова життя православних християн. «Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть…»

Пресслужба Бердичівського благочиння.