Черговий вантаж із гуманітарною допомогою від духовенства і парафіян Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

29.07.2022

У вівторок 26-го липня до Центрального гуманітарного штабу Бердичева було доставлено черговий вантаж допомоги від духовенства і парафіян Свято-Миколаївського собору для потреб військових ЗСУ, представників територіальної оборони, переселенців та тих, хто особливо потребує підтримки під час війни.

Двадцять шосте липня 2022-го року… 153-й день Україна мужньо протистоїть повномасштабному російському вторгненню. Кожний із нас прагне наблизити Перемогу, гуртуючись, долучаючись до волонтерства і допомагаючи українським захисникам, допомагаючи нашій армії.

Від Свято-Миколаївського собору Бердичева до Центрального гуманітарного штабу міста вкотре доправили вантаж із продуктами харчування та одягом для воїнів-оборонців і тих, хто постраждав у дні важких випробувань. Напередодні були перераховані кошти на суму 7 тисяч гривень для потреб Збройних Сил України.

«З перших днів війни священство та віруючі Свято-Миколаївського собору долучилися до благодійної справи, – зазначає координатор Центрального гуманітарного штабу Бердичева Анна Левандовська. – Доставляють вантажі з продуктами харчування, одягом та предметами першої необхідності. Отримуємо допомогу від храмів різних конфесій. Навіть від релігійних громад Вінниччини. Зараз наші захисники потребують необхідних речей: вологих серветок, футболок, чоловічих трусів, шкарпеток, засобів особистої гігієни, гумових тапочок, кави та засобів проти кліщів і комарів. Адреса Центрального штабу: вул. Короленка 41ф, р-н Інтендантський. Волонтери приймають допомогу з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00».

Єдність та підтримка важливі і на фронті, і в тилу, цінний кожний внесок, кожна лепта.

Прес-служба Бердичівського благочиння.