День Ангела благочинного Попільнянського округу.

13.07.2012

12 липня, у день славних і всехвальних апостолів Петра і Павла, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис відзначив день свого небесного покровителя.

День Ангела благочинного Попільнянського округу.День Ангела благочинного Попільнянського округу.

На соборне Богослужіння з'їхались до Свято-Миколаївського храму, що в райцентрі, священики із навколишніх сіл, аби спільно вознести молитви до Бога, просячи здоров'я і кріпості улюбленому пастирю.

Розпочалося свято служінням Акафіста та Молебня апостолам Петру і Павлу. Божественну літургію очолив отець Петро.

Багато прихожан, серед яких значна частина дітей, цього дня причастилися святих Христових Таїн. А нарівні з дорослим хором співав хор дитячої недільної школи.

Не зважаючи на те, що нині літні канікули, діти дружно зібралися в храмі. Як і багато дорослих, вони прийшли з квітами, щоб виразити свої почуття до духовного наставника.

По закінченні Божественної літургії духовенство і прихожани вітали батюшку з Днем ангела. В їхніх словах вчувалася непідкупна щирість, глибока повага і духовна любов до пастиря.

Першим до благочинного звернувся його зять протоієрей Сергій Грицаюк:

- Чверть століття Ви ведете паству стезею віри і правди, утверджуючи істини благочестя і духовної чистоти, як і Ваш небесний покровитель, - зокрема сказав він. - І від того ще більше укріплюєтесь у вірі Христовій і Ви самі, і ті, що йдуть за Вами.

Від духовенства району благочинного вітав настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Голуб'ятина протоієрей Андрій Гороцюк. Від прихожан – багато дорослих і дітей адресували йому найкращі побажання і дарували найкращі квіти, виражаючи тим свою глибоку шану й повагу.

Розчулений отець Петро щиро подякував духовенству і парафіянам за теплі слова і побажав бути, як апостоли Петро і Павло, стовпами віри Православної, ревно несучи слово Боже і утверджуючи віру Христову.

Прес-служба Попільнянського округу.

День Ангела благочинного Попільнянського округу.