Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева допомагають ЗСУ, підтримують жителів Херсонщини

19.06.2023

Шістнадцятого червня духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева перерахували кошти для потреб військових Збройних Сил України і на допомогу жителям Херсонщини.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у парафіях Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви проводиться збір фінансової та гуманітарної допомоги для жителів населених пунктів Херсонщини, які постраждали внаслідок підриву російськими військовими греблі Каховської ГЕС.

У п’ятницю седмиці 2-ї після П’ятидесятниці священство і віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева (благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) – настоятель храму), перерахували чергові кошти – 1500 гривень на підтримку ЗСУ. Також відправили 4000 гривень для допомоги херсонцям, приєднавши до цієї суми 5000 гривень від храмів благочиння (смт Гришківці, с. Старий Солотвин).

Кожна лепта важлива і цінна. Спільно чи окремо – допомагають усі. Немає байдужих до тих, хто потерпає на Херсонщині від затоплення внаслідок підступних дій ворога.

Пресслужба Бердичівського благочиння.