Хор Свято-Миколаївського собору м. Бердичева отримав нагороду на щорічній церемонії відзначення перемог, досягнень та здобутків мешканців міста

16.01.2017

Тринадцятого січня хор Свято-Миколаївського собору м. Бердичева отримав нагороду на щорічній церемонії відзначення перемог, досягнень та здобутків мешканців міста за 2016-й рік під назвою «З любов’ю до Бердичева».

Одинадцятий рік поспіль на початку січня у Бердичеві традиційно підводять підсумки минулого року. У великій залі міського Палацу культури імені Олексія Шабельника нагороджують кращих із кращих мешканців: захисників Вітчизни, виробничників, освітян, медичних працівників, митців і спортсменів – людей, звеличених працею, щедрих душею, обдарованих і талановитих, які пізнають, відкривають і творять. У п’ятницю, 13-го січня, на найбільшу сцену Бердичева запросили регента хору Свято-Миколаївського собору протоієрея Віктора Сватулу.

У 2014-му колектив відзначив свої 25-річчя. Становлення і розвиток хору – це постійне служіння Богу і людям, поривання до краси і благоліпності православного Богослужіння, до набуття високої майстерності і професіоналізму, прагнення через молитовний піснеспів, натхненний вірою, нести у світ духовність. Його заслуги гідно оцінені священством та парафіянами, досягнення відзначені фестивалями духовної музики обласного, Всеукраїнського і Міжнародного рівнів.

У червні 2016-го року під патронатом Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира у Києві пройшов VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс парафіяльних колективів «Пентікостія», звідки хор повернувся з Дипломом лауреата І ступеня. У травні він ушосте став дипломантом ХІ Міжнародного молодіжного фестивалю духовного співу «Кременецькі хорові вечори «Ave Maria».

Відзнаку року в напрямку «Найкращі в культурі» хору Свято-Миколаївського собору вручили Бердичівський міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега та ректор Житомирського державного технологічного університету, клірик Свято-Анастасіївського монастиря м. Житомира протоієрей Віктор Євдокимов.
Імена переможців внесені до альманаху «З любов’ю до Бердичева».

Нехай Господь укріпляє хористів собору на чолі з регентом – протоієреєм Віктором Сватулою – здоров’ям духовним та тілесним, нехай благословить кожного радістю і миром і дарує спокій та злагоду їх родинам і нашій країні. Нехай Божа благодать осяває всі їх добрі задуми й плани!

Прес-служба Бердичівського благочиння.